Upozornění

Otevírací doby nebo poskytované služby se mohou u podniků z důvodu COVID-19 lišit. Pokud si nejste jisti, ověřte si otevírací dobu kontaktováním daného podniku.

Bary

7 Hříchů

V Brně na Jakubské ulici provozujeme Café & Gin Bar s nabídkou více jak 300 druhů ginu, 41 druhů toniků a kvalitní kávy.

4.5

(2 hodnocení)

Aloha Tiki bar

Bar s dlouholetou zkušeností může nabídnout největší výber koktejlů, příjemnou atmosféru a nekonečnou jízdu v podání našeho Aloha týmu.

4.8

(4 hodnocení)

4 Pokoje

Proč vidět hranice tam, kde žádné nejsou. Gravitaci zatím zrušit neumíme – ale všechno ostatní jo. Tak to přijďte zkusit.

4.3

(3 hodnocení)

ROTOR Bar

Rotor je dopoledne kavárna s vynikající kávou, odpoledne příjemné místo na pracovní schůzky a večer se mění na potemnělý poklidný bar.

(0 hodnocení)

Sky Ice Bar

Výjmečností a raritou našeho podniku je ICE BAR, ledová místnost, ve které Vás a Vaše přátele čeká nezapomenutelný zážitek.

(0 hodnocení)

MayDay

Prostory baru jsou po kompletní rekonstrukci, při jejíž realizaci byly použity nejmodernější prvky a postupy, ale zároveň byl kladen důraz na zachování historického rázu interiéru.

(0 hodnocení)

Pablo EscoBar

Otevřen roku 2013 jako koktejlový bar a raclette restaurace. Postupem času se rozhodli, že se stanou nejlepší „burgrárnou“ v Brně a okolí.

(0 hodnocení)


Lidé často navštěvují