Upozornění

Otevírací doby nebo poskytované služby se mohou u podniků z důvodu COVID-19 lišit. Pokud si nejste jisti, ověřte si otevírací dobu kontaktováním daného podniku.

Pomůžeme vám přilákat více hostů

a zvýšíte tím vaše tržby na maximum

Chcete se přidat?

Night Life in Brno slouží k získávání nových hostů. Lidí si zde vyberou podnik, který přesně vyhovuje jejich představám. Největší reklamou jsou hodnocení od skutečných lidí a ty právě na našich stránkách získáte.

info@nightlifeinbrno.cz

Proč zde mít svůj podnik

Proč se zaregistrovat?

 • Kam jít večer?

  Tuto otázku si někdy položil snad každý. My vám pomůžeme s tím, aby lidé zamířili právě k vám. Pomocí mapy podniků si uživatele mohou vybrat místo k pobavení podle toho, kde se právě nachází.

 • Propagace na internetu

  Ať už máte vlastní internetové stránky nebo se propagujete pomocí reklamy, díky zařazení na našich stránkách k vám zabloudí ještě více zákazníků. Jedná se o novou marketingovou příležitost.

 • Vyladěná mobilní verze

  Když si užíváte noční život v Brně, nemáte na počítače čas. Mobilní zobrazení naší služby řadíme na první místo. Lidé tak mají přehled o vašem podniku přímo v kapse.

 • Zobrazení právě otevřených podniků

  Stránkování hromadou zavřených podniků v ranních hodinách je otravné a zbytečné. Při výběru si mohou uživatelé vyfiltrovat pouze podniky, které mají stále otevřeno.

NightLife In Brno mobile version NightLife In Brno mobile version

Jak to funguje?

Zařadit se mezi seznam podniků pro Noční život je jednoduché a dostupné pro každého. Ve třech jednoduchých krocích vám pomůžeme rozvinout váš bussiness.

 • Kontaktujte nás

  Určitě máte hodně otázek. Nebojte se kdykoliv ozvat, my vám je rádi zodpovíme. Můžete nás kontakovat e-mailem nebo telefonicky.

 • Probereme podmínky

  Promluvíme si o tom, jak bude vypadat průběh naší spolupráce. Pokud nemáte rádi dlouhé telefonáty, klidně se můžeme potkat u kafe a probrat vše do posledního detailu osobně.

 • Přilákejte hosty

  Zařadíme váš podnik do našeho systému a okamžitě si ho u nás uživatelé mohou začít prohlížet. Díky tomu přilákáte více zákazníků, což vám pomůže ke zvýšení tržeb na maximum.